28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Zilahi Pogány Lajos (1873-?): Hegedüs Lóránt ( 1872-1943) pénzügyminiszter író, gazdaságpolitikus portréja, olaj, jelzett, vászon, 50x40cm