12892.
261. Closed Online auction
Photo
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
cca 1940 Ganz Aamot "Árpád" gyorssínautóbusz. 1934-ben készült, majd az 1950-es évek során az állagból kikerült. Ritka felvétel! 27,5x21,5 cm. Kissé kopott, foltos állapotban, a bal sarka levágva.