4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Szalay László: Magyarország története. II. kötet. Lipcse, 1852, Geibel Károly. 419 p. Korabeli, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. Első kiadás!