Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.
Marczinkó Ferenc, Pálfi János, Várady Erzsébet: Az antik világ és a keresztény Európa története a honfoglalásig. A gimnázium és leánygimnázium IV. osztálya számára. Bp., 1941, K.M. Egyetemi Ny. 132p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti címlap felragasztva.
Seress László: Napoleon. (Karriérek) Bp., 1912, Karriérek (Hungaria nyomda). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé sérült. A hátsó előzéklap hiányzik. Könyvtári példány volt.
Takáts Sándor: Komáromi Daliák a XVI. században. Különlenyomat a "Budapesti Szemle" 390, és 391. számából. Budapest, 1909, Franklin. Kiadói papír kötésben.