Magyar törvények. (Codex Hungaricus.) Az alkalmazásban levő magyar törvények gyüjteménye. Szerk.: Grecsák Károly vezetésével Lányi Márton-Sándor Aladár-Ráth-Végh István. Bp., 1911. Révai. Az első rész az 1687 és 1910 közötti magyar törvényeket gyűjti össze, összesen 10 kötetben. Ebből 3 kötet (1687-1867, 1889-1893, valamint 1897-1900 évi törvények) hiányzik. Az ezt követő második rész évente kia...
Két év hatályos jogszabályai 1945-1946. Függelék: 1-2. köt. 1943-1944. évi hatályos törvények. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. Bp., 1947, Grill Károly. A két kötet egybekötve. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban.
Mozley & Whiteley's Law Dictionary. Eleventh Edition. Edited by E.R. Hardy Ivamy. London, 1993, Butterworths. 296 p. Kiadói papírkötésben. / Paperback edition in good condition.
Controversies in Criminal Law. Philosophical Essays on Responsibility and Procedure. Edited by Michael J. Gorr and Sterling Harwood. Boulder, 1992, Westview. 272 p. Kiadói papírkötésben. / Paperback edition in good condition.
Az 1891-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1891, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben, több helyütt ceruzás aláhúzásokkal.
Szelle Károly: A legujabb Úrbéri és Földtehermentesítési törvények gyakorlati magyarázata iromány példákkal felvilágosítva. Bírák, Felek, Ügyvédek és Mérnököknek kézi könyvvül. Pest, 1854, Müller Gyula bizománya. Kiaódi, eredeti papírkötésben. A címlap hiányzik, ívekre szétjár, 16. oldalon szakadás, 17. oldalon a felső sarokban kis hiány.
Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
A Népszövetség alapító okmánya / Conditions de paix des Puissances Allieées et Associeées: reproduction compleéte du texte officie; avec carte des territoires á ceéder. Socieéteé Allemande pour une Ligue des Nations. Berlin(?), Engelmann, 1919. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi bejegyzésekkel / half linen binding