Boda Gyula dr., Vincenti Gusztáv dr.: A Jogi Hírlap Döntvénytára 1936 IX. 1.- 1939 IX. 1. Magánjog. Kissé foltos egészvászon kötésben. Budapest, 1939 Jogi Hírlap.
Vladár Gábor dr. (szerk.): Magyarország hatályos törvényei kiegészitve a törvényeket módosító jogszabályokkal. III. kötet 1885-1895. Budapest, 1944, Grill Károly. Kiadói félvászon kötésben.
Szende Péter Pál: Magyar hiteljog. I-III. kötet. Bp. 1929-1930. Grill. 792+ 677+877 l. Magyar törvények Grill-féle kiadása. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Erős kötésű, szép példányok.
Magyar döntvénytár: Teljes ülési határozatok. I. kötet. Összeállította Grecsák Károly. Bp, 1904, Politzer Zsigmond és fia. Kiadói, foltos egészvászon-kötésben. Enyhén dohos példány.