1 200 HUF
Pajeken Frigyes: Messze Nyugaton. Elbeszélések Észak- és Délamerikából. Négy szÃnnyomatú képpel. Bp., é.n., Lauffer Vilmos kiadása. Kiadói viseletes, elszÃnezÅ‘dött, sérült egészvászon-kötésben. Belül jó állapotban.