4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Remekírók Képes Könyvtára sorozat 5 kötete: Kisfaludy Sándor költeményei II. (4.), Shakspere remekei I. (5.), Homeros Iliásza (11.). Berzsenyi Dániel munkái(8.) Kazinczy Ferencz válogatott munkái (20.). Budapest, é.n., Lampel. Gazdagon aranyozott, díszes kiadói dombornyomott kötésben. kissé kopottas fedőborítóval, egyébként szép állapotban.