100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Shakspere [Shakespeare] színművei. I.-VI. kötet, komplett! Fordítják többen. A Kisfaludy-Társaság javított kiadása. Közel 600 illustratióval. Bp., 1886-1891. Ráth Mór, Franklin-Társulat. 1. köt. Tragoediák I. 2. köt. Tragoediák II. 4. köt. Történelmi színművek II. 5. köt. Víg és regényes színjátékok I. 6. köt. Víg és regényes színjátékok II. Egységes, kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon díszkötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Apróbb kopásoktól eltekintve kiváló állapotú, gyűjtői példányok.