1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
báró Eötvös József: Emlék- és ünnepi beszédek. (báró Eötvös József összes munkái VIII.) Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.