13704.
262. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
1933 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét harmadik ülésszakának jegyzÅ‘könyve. Bp., 1933. MORTESZ. 294 p. Korabeli kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A cÃmlap hiányzik.