13675.
262. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Bauer A. Bernhard: A nő. (Függelék: A prostitúció) Bp., 1926, Novák R. 517 p. Kiadói kopottas, gerincén enyhén sérült félvászon-kötésben.