2 000 HUF
Karl János - Vargha György: Képek hazánkból. A Föld és élete. Földrajzi olvasmányok az ifjúság számára. I. kötete (Mühlbeck Károly rajzaival). Bp., é.n., Franklin. 266 p. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.