Books: Travelling, cities

Number of items: 109

Dr. Erdődi József: A mai Finnország (épülő ország). Bp., 1940, Magyar Téka. 161 p. Kiadó papírkötésben, kissé viseletes állapotban. Sorszámozott példány, egy-két helyütt ceruzás bejegyzéssel.
13337.

1 200 HUF
3,11
3,43

13338.

1 200 HUF
3,11
3,43

Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
13339.

2 200 HUF
5,70
6,29

Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein (Hawaii). 26 képpel, 1 térképpel. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
13340.

800 HUF
2,07
2,29

Karl János - Vargha György: Képek hazánkból. A Föld és élete. Földrajzi olvasmányok az ifjúság számára. I. kötete (Mühlbeck Károly rajzaival). Bp., é.n., Franklin. 266 p. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.
13341.

2 000 HUF
5,18
5,71

13342.

2 000 HUF
5,18
5,71

Horváth Elemér: Karcok Budapest múltjából. Töredékek a gázvilágítás történetéből. A Mátyás-templom. Buda és Pest a kuruc idők alatt. A Belváros 1863-64-ben és ma. A biedermeier-kor Pest-Budán. Milyen volt Budapest ezer évvel ezelőtt és milyen lehet ezer év mulva. Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Ny. 94 p. Kiadói papírkötésben.
13343.

1 400 HUF
3,63
4,00

Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában I. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Enyhén kopottas kiadói egészvászon-sorozatkötésben. Több helyütt érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13344.

1 800 HUF
4,66
5,14

Franz Schmidt: Gefahrten am Seil. Mit 73 Abbildungen. Leipzig, 1934, Brethlein. Kiadói egészvászon kötésben.
13345.

1 200 HUF
3,11
3,43

Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászonkötés.
13346.

900 HUF
2,33
2,57

Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 3. kötet. Vas Vármegye. Bp., 1898, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben. A borítótábla foltos, kopottas, egy helyütt enyhén szakadt is. Belül azonban jó állapotú, hiánytalan, a táblák és a mellékletek épek, a vármegyetérkép benne van.
13347.

15 000 HUF
38,86
42,86

Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
13348.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF