19060. 262. Closed Online auction Jewellery
28 000 HUF
15
0 HUF
Ezüst (Ag.) szecessziós kis kiöntő, horpadással, jelzett, sérült, mesterjeggyel, m:16 cm, nettó:220 g
Photo of the item taken by : vörös_iván