5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
6 darabos Zsolnay virágmintás tányér készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25 cm + 1 db Zsolnay virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 26 cm