800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Vegyes porcelán tétel, jelzettek (Hollóháza, Aquincum, Lippert & Haas in Schlaggenwald), kopás nyomokkal,csésze, kis váza, tálka, különböző méretben 5-11cm között