Number of items: 87
1209422
11123
262
Other collectibles
6 darabos Zsolnay virágmintás tányér készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25 cm + 1 db Zsolnay virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 26 cm
5 000 HUF
1284781
11124
262
Other collectibles
Zsolnay búzavirágmintás kis ékszertartó dobozka, hibátlan, jelzett, 8x8x4,5 cm
1 000 HUF
1302470
11125
262
Other collectibles
3 db retró motívumos Zsolnay porcelán emlékpohár, matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
3 000 HUF
1299631
11126
262
Other collectibles
Zsolnay rózsa mintás kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm
1 600 HUF
1305304
11127
262
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, eredeti dobozában, m: 26 cm
6 000 HUF
1305443
11128
262
Other collectibles
Hollóházi virágmintás süteményes készlet, matricás, hibátlan, jelzett, összesen 7 db (6 db kistányér, 1 db nagy)
5 000 HUF
1305502
11129
262
Other collectibles
Hollóházi gyakorló balerina porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1 200 HUF
1299588
11130
262
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 23 cm, d:21 cm
6 000 HUF
1305115
11131
262
Other collectibles
1 400 HUF
1280648
11132
262
Other collectibles
1987 Hungarocamion Grand Prix Hollóházi porcelán serleg. Kézzel festett, hibátlan 22 cm
4 000 HUF
1251100
11133
262
Other collectibles
1 600 HUF
1142137
11134
262
Other collectibles
Hollóházi Faragó Miklós tervezte egyedi boros palack, matricás, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m