10141. 262. Closed Online auction Paintings and graphics
8 500 HUF
0 HUF
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Arcok, testek. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29×22 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván