10097. 262. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Korányi Márton (?-?): Bsz.K.R..T. Járdaszigetet Világító "Koke" Lámpa-Oszlop, színezett tusrajz, jelzett,papír, 30x21cm, 3db
Photo of the item taken by : sass_melinda