10101. 262. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Kovács Géza (1938-): Szülőfalumból, linó, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 19x24cm
Photo of the item taken by : vörös_iván