12269.
262. Closed Online auction
Photo
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
cca 1965 Sinkovits Imre díjat vesz át. Mögötte Major Tamás. Keleti Éva felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett.18,5x13,5 cm. Alsó részén apró sérülés.