2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Magyar-Francia Nagyszótár. Szerk.: Eckhardt Sándor. I-II. köt. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. 2558 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, megkímélt állapotban.