Books: Architecture, Art

Number of items: 49

A Magyar Festészet Mesterei 1-26. kötet. Komplett! Bp., 2006-2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben. A sorozat kötetei: 1. Szinyei Merse Pál 2. Munkácsy Mihály 3. Székely Bertalan 4. Paál László 5. Zichy Mihály 6. Ferenczy Károly 7. Rippl-Rónai József 8. Lotz Károly 9. Vaszary János 10. Barabás Miklós 11. Czóbel Béla 12. Csontváry Kosztka Tivadar 13. id. Markó Károly 14. Benczúr Gyula 15. Mednyánszky László 16. Kondor Béla 17. Aba-Novák Vilmos 18. Egry József 19. Derkovits Gyula 20. Vajda Lajos 21. Gulácsy Lajos 22. Bernáth Aurél 23. Szőnyi István 24. Csók István 25. Barcsay Jenő 26. Iványi-Grünwald Béla
13591.

A Magyar Festészet Mesterei 1-26. kötet. Komplett! Bp., 2006-2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben. A sorozat kötetei: 1. Szinyei Merse Pál 2. Munkácsy Mihály 3. Székely Bertalan 4. Paál László 5. Zichy Mihály 6. Ferenczy Károly 7. Rippl-Rónai József 8. Lotz Károly 9. Vaszary János 10. Barabás Miklós 11. Czóbel Béla 12. Csontváry Kosztka Tivadar 13. id. Markó Károly 14. Benczúr Gyula 1...

20 000 HUF
51,81
57,14
17

Világhíres Festők 1-11. kötet. Bp., 2006-2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben.  sorozat kötetei: 1. Botticelli 2. Van Gogh 3. Leonardo da Vinci 4. Gauguin 5. Renoir 6. Klimt 7. Turner 8. Monet 9. El Greco 10. Cézanne 11. Picasso
13592.

10 000 HUF
25,91
28,57

Rexa Dezső: A Nemzeti Színház megnyitásának története.. Bp. 1927. Pest vármegye (Egyetemi ny.) 99 l. 17 l. 1 mell. (27 l.)  A mű 1000 példányban jelent meg. A melléklet Vörösmarty Mihály Árpád' ébredése című, a pesti magyar színház megnyitásának ünnepére írt előjátékának hasonmás kiadása. Kissé megviselt állapotban, hozzá még néhány, a témához tartozó újságkivágással
13593.

5 000 HUF
12,95
14,29

13594.

5 000 HUF
12,95
14,29

Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (058. sz.)
13595.

5 000 HUF
12,95
14,29
19

Az Iparművészeti Múzeum gyűjteményei. Szerk. Miklós Pál. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13596.

1 000 HUF
2,59
2,86

Russian Applied Art: Eighteenth to Early Twentieth Century E. Ivanovna. Leningrád, 1976, Aurora Art. Kiadói modern keménykötésben, védőtokban.
13598.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ujvári Béla: Domanovszky Endre. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13599.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kernács Gabriella: Farkas István. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13600.

1 200 HUF
3,11
3,43

Philipp Clarisse: Czóbel Béla. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13601.

1 600 HUF
4,15
4,57

Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13602.

1 400 HUF
3,63
4,00

Aradi Nóra: Fényes Adolf. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13603.

1 000 HUF
2,59
2,86
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF