2 600 HUF
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp, 1939, A Pesti Hírlap Rt. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.