13556. 263. Closed Online auction Books: History
8 000 HUF
0 HUF
A világháború története. Szerkesztette: Pilch Jenő. Bp., 1928, Franklin. Díszes, aranyozott kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban, a mellékletek hiánytalanul megvannak.
Photo of the item taken by : sass_melinda