13528. 263. Closed Online auction Books: History
6 000 HUF
0 HUF
Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák. Korfestő történeti tréfák I-II. Bp., 1928, Athenaeum 208 p.+ 5 t.; 229 p.+ 7 t. Dúsan aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, kifejezetten szép állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor