Books: History

Number of items: 62

13527.

15 000 HUF
38,86
42,86

Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák. Korfestő történeti tréfák I-II. Bp., 1928, Athenaeum 208 p.+ 5 t.; 229 p.+ 7 t. Dúsan aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, kifejezetten szép állapotban.
13528.

6 000 HUF
15,54
17,14

Takáts Sándor Szegény magyarok. Bp., 1927, Genius. 499 p. Kiadói, gerincén díszesen aranyozott, (dísz)bordázott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott élmetszéssel.
13529.

8 000 HUF
20,73
22,86

13530.

3 000 HUF
7,77
8,57

Dr. Nicholas Móricz: The Fate of the Transylvanian Soil (Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform). Bp., 1934, Society of the Transylvanian Emigrants. Kiadói foltos, elszíneződött egészvászon-kötésben, két térképmelléklettel. A 25. oldaltól felvágatlan. / Stained cloth-binding, two cartograms included.
13531.

2 400 HUF
6,22
6,86

Jobbágyi Gábor: "Ártatlan vagyok" Ismeretlen dokumentumok, emlékképek Tóth Ilonáról. Budapest, 2007, Magyar Ház. Kiadói kemény kötésben.
13532.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tanulmányok a ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Járási VB.  Kiadói műbőrkötésben
13533.

1 000 HUF
2,59
2,86

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp, 1939, A Pesti Hírlap Rt. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13534.

2 600 HUF
6,74
7,43

Keith Robbins: Churchill. Bp., 1997, Akadémiai. Kiadói puhakötésben.
13535.

1 000 HUF
2,59
2,86

Bartoniek Emma: A magyar királykoronázások története. Bp. 1987, Akadémiai. Kiadói modern keménykötésben.
13536.

1 000 HUF
2,59
2,86

13537.

1 000 HUF
2,59
2,86

Cyril Falls: Great Military Battles. London, 1969, Spring Books. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13538.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF