800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1872-1874. évi törvénycikkek. Bp., 1899, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, vaknyomott, egészvászon-kötésben, kissé sérült, ázott gerinccel.