2 000 HUF
dr. Nagy Ferencz: A magyar kereskedelmi jog kézikönyve. Különös tekintettel a bírói gyakorlatra. I. kötet. Bp., 1898, Athenaeum. IX+450 p. 4. javított és bővített kiadás. Korabeli kopottas egészvászon-kötésben, a szövegben néhány helyen aláhúzásokkal, jegyzeteléssel.