Books: Other rarities Number of items: 241
1313156
13862
263
30000
Other collectibles
Hegedűs Lóránt: Mikor a háború meghal. Politikai regény 1970-71-ből. Bp., 1926. Légrády nyomda. A szerző testvérének szóló dedikálásával. A könyv Jókainé Laborfalvi Róza (1817-1886) által hímzett, virágos szövetbe van kötve, melyet a keresztlánya által beírt sorok és a tétel igazolható provenienciája tanusít. Jókainé Hegedűs Sándor rokona volt. Ritka különlegesség! Jó állapotban.
30 000 HUF
1311776
13863
263
Other collectibles
Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára: Bibliotheca Corviniana. A Corvina Könyvtár története. Bp., 1990, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói bibliofil műbőr kötésben, kiadói védőtokban.
5 000 HUF
1311364
13864
263
Other collectibles
Régiségek. Kézikönyv gyűjtőknek. Bp., 2007, Alexandra. Kiadói keménykötésben, borítóval.
4 000 HUF
1311356
13865
263
Other collectibles
Hidde Halbertsma: Antiek encylopedie. Lisse, 1999, Rebo. Kiadói keménykötésben, borítóval.
2 000 HUF
1194886
13866
263
Other collectibles
4 000 HUF
1311794
13867
263
Other collectibles
Edmund Michael: Führer für Pilzfreunde I-III. Leipzig, 1986, Traudl Schneehagen Kiadói, színes, illusztrált keménytáblás papírkötésben, eredeti, színes, illusztrált kartontokban. Kiváló állapotban.
2 000 HUF
1311287
13868
263
3400
Other collectibles
The Encyclopedia of Popular Antiques. General editor: Michael Carter London, 1980, Octopus Books. Kiadói egészvászonkötésben, borítóval, jó állapotban.
3 400 HUF
1311814
13869
263
Other collectibles
Puskin Sándor: Anyegin Eugén. Regény versekben. Oroszból ford. Bérczy Károly. Bp. 1920. Génius. 1 sztl. 238 l. 1 sztl. 8 t. (rézkarc). Gara Arnold rézkarcaival illusztrálva. Krúdy Gyula előszavával. 406/ 500 sorszámmal. Eredeti, kissé sérült papírborítóban.
16 000 HUF
1311362
13870
263
Other collectibles
Frans Dony: Handboek Antiek. Baarn, 1988, Tirion. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
2 000 HUF
1313108
13871
263
Other collectibles
Szinnyei József, id.: Jókai Mór. Jókai Mór előszavával. Bp. 1898. Hornyánszky. 1 t. (Jókai portrája, heliogr.) Hegedűs Rózsika, Jókai rokonának tulajdonosi névbejegyzésével
4 000 HUF
1310638
13872
263
Other collectibles
Zelk Zoltán: Ezen a földön. Új versek. Bp., 1948. Athenaeum. 47p. Első kiadás! Gerince kissé sérült.
1 000 HUF
1313154
13873
263
Other collectibles
Neues Wilhelm Busch Album. Sammlung lustiger Bildergeschichten mit 1500 Bildern. Humoros rajzokat, karikatúrákat tartalmazó album. Hegedűs Sándor író által, testvérének szóló saját kezű ajánlásával. Sok lap kijár.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035