1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Gergely Márta Zebulonból mackó lesz. Mackó bácsi legújabb utazása. Elmeséli --. Emánuel Béla rajzaival. Bp., (1949). Új Idők (Singer és Wolfner). 147+(1) p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. (kis szamárfülekkel)