5 000 HUF
11
Heltai Gáspár: Egy nemes emberrÅ‘l és az ördögrÅ‘l való história mellyet egyéb fabulákkal és lött dolgokkal egyetemben - - irásaiból kiszedegetett és Ãm újra napfényre bocsátott Király György. (Ill. Kozma Lajos.) Gyomán, 1920. Kner. 2 sztl. lev. 83 l. 4 t. (kézzel szÃnezett fametsz.). A könyv- és záródÃszek, ill. az iniciálék Kozma Lajos munkái. A kéziszÃnezést Kner Erzsébet és Kner Albert végezte. 620 számozott példányból a 70. számú, kézzel számozott példány. Kissé kopottas kiadói félbÅ‘rkötésben, kiadói védÅ‘tokban.