13993. 263. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Jakab Ödön: Pásztortüzek. Költemények. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Gottermayer-féle aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván