Number of items: 241

14018.

3 000 HUF
7,77
8,57

14019.

1 800 HUF
4,66
5,14

14020.

1 800 HUF
4,66
5,14

Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc hévízi versfüzete. Hasonmás-melléklettel. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben.
14021.

1 400 HUF
3,63
4,00

Vidor Marcel: Fizimiska. Írók, művészek kapásból. -Versek. Bp., 1942, szerzői kiadás. 48 p. Kiadói, illusztrált papírborítékban. A kötet erősen átázott, a lapok hullámosak, foltosak, a papírborítók sérültek.  Dedikált példány!
14022.

1 200 HUF
3,11
3,43

Verne Gyula: Keraban, a keményfejű. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói festett félvászonkötésben, jó állapotban.
14023.

3 000 HUF
7,77
8,57

Fagyöngy. 1937 karácsony. Bp., 1937, Révai. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás, 910. sorszámozott, névre szóló példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
14024.

3 000 HUF
7,77
8,57

Lányi Ernő: Kisfaludy Károly Bp.; 1941, Kir. Magy. Egy. Ny. 73 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
14025.

1 200 HUF
3,11
3,43

Heltai Jenő versei. Bp., 1911, Nyugat  123 p. Első kiadás. A címlapot Falus Elek rajzolta. Kiadói, illusztrált papírkötésben. A gerincén kis hiánnyal.
14026.

3 000 HUF
7,77
8,57

14027.

1 800 HUF
4,66
5,14

14028.

1 000 HUF
2,59
2,86

14029.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF