Balise Pascal: Les provinciales, ou Lettres écrites par Louis de Montalte a un provincial de ses amis / avec les notes de Guillaume Wendrock ; tome quatrieme. Amsterdam., 1767, aux Depens de la Compagnie. A gerincén sérült egészbőrkötésben.
Bertalan Vince: Számolási gyakorlókönyv a kath. népiskolák IV. osztálya számára. III. rész. Az 1000-en felüli számkörben. Bp., 1918, Szent István Társulat. Korabeli félvászonkötésben.
Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. [Bp.], [1913], [Stephaneum]. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Díszített vászonkötésben, kissé koszos, egyébként jó állapotban.
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 96 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 kötet gerince sérült, vagy ragasztott, még kb 10 kötet laza kötésű