Books: Other rarities Number of items: 241
1310667
13874
263
Other collectibles
Dr. Szabó László: Országos Magyar Sakkbajnokság 1946. Bp., é.n., MADOS. Korabeli amatőr papírkötésben.
1 600 HUF
1311748
13875
263
Other collectibles
Általános ismeretek tára. A M. Kir. csendőrlegénység részére. II. kötet. Budapest, 1908, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
8 000 HUF
1272749
13876
263
Other collectibles
Móricz Zsigmond: Bor szerelem bánat. Elbeszélések. Bp., 1929, Athenaeum. 203 l. Első kiadás. Korabeli félbőrkötésben.
2 400 HUF
1272585
13877
263
Other collectibles
Molnár Jenő: Ilyenek vagyunk... Bp., 1929. Borsszem Jankó R. kiadása. 176 p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
1272480
13878
263
Other collectibles
Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p. Korabeli egészvászon-kötésben, a kiadói portréval illusztrált papírboríték beragasztva.
4 000 HUF
1312065
13879
263
Other collectibles
Tolnai Világlapja 1901-1944. Negyvennégy évfolyam egy kötetben. Vál., bev. Rapcsányi László. [Bp.], [1988], Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Rajzos papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1281567
13880
263
Other collectibles
Gróf Széchenyi István döblingi hagyatékából. Intelmei Béla fiához. Forditotta Váradi József. Bp., 1923, Fővárosi nyomda Rt. 112 p. Korabeli amatőr papírkötésben.
1 800 HUF
1281723
13881
263
Other collectibles
Ijjas Antal: Széchenyi kapitány. Batthyány Gyula gróf 10 eredeti rajzával. Bp., é.n. Vigilia. Antiqua Rt. 166 p. 10 t. Kiadói félvászonkötésben
2 000 HUF
1281119
13882
263
Other collectibles
Bartha Miklós: Hangulatok. Bp., 1898, Magyarország. VII +150 p. Első kiadás! Korabeli kopottas félvászonkötésben.
2 000 HUF
1281434
13883
263
Other collectibles
Mécs László: Legyen világosság! Versek. Első kiadás! Bp., é. n., Athenaeum. 157 p. Korabeli félvászon-kötésben.
2 000 HUF
1281710
13884
263
Other collectibles
Debussy Pelleás és Mélisande-ja. Szerk. Keresztury Dezső. A Debussy által feldolgozott alapmű szövegét Maurice Maeterlinck szerezte, magyarra fordította Keresztury Dezső és Keresztury Mária. Bp., 1964, Zeneműkiadó. 124 p. Kiadói kartonkötésben. Fordítók dedikációjával!
3 000 HUF
1281063
13885
263
Other collectibles
Gyóni Géza: Rabságban. Utolsó versek (1915-1917). Előszó: Tscheik Ernő. Első kiadás! Bp., 1919, Athenaeum. 1 t., 160 l. Korabeli félvászon-kötésben, címlap részét kivágták, ezt később papírral pótolták.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035