13796. 263. Closed Online auction Books: Religion
2 800 HUF
0 HUF
Dr. Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., 1937, Szentírás-Egyesület. Kiadói aranyozott, kissé kopottas, laza tartású egészvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : ttg