Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.
Orosz Dezső dr.: A gyermek szervezete, életműködései, táplálása, gondozása, gyakori betegségei és ápolása. 20 ábrával. Bp., é.n., Novák és Tsa. Kiadói vászon kötésben.
Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. / Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.
dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910. Kostyál Jenő. 684 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A kötet gerince sérült, korábban javítva volt. A táblavászon foltos, kopottas.
Lambrecht Kálmán, Kormos Tivadar: Az ősember. Budapest, 1926, Dante. Kiadói félvászon kötésben.155 szövegképpel és számos táblával. A gerinc borító hiányzik, egyébként jó állapotban.
Pongrácz Árpád: A kozmetikus kézikönyve. Ipari Szakkönyvtár 21-22. Bp., 1937, Az Ipari Tanfolyamok Országos vezetősége. Kissé viseltes félvászon kötésben.
Perl Sándor: A textilipar. III. kötet. A fonalak szövése, előkészítése, kötéstan, szövés. 312 ábrával. Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava. Kiadói papírkötésben.