3 000 HUF
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. 1-2. köt. Bp., é. n., Franklin (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). A második kötet a címlapon félreszámozva. Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.