13359. 263. Closed Online auction Books: Travelling, cities
5 500 HUF
0 HUF
György Aladár: A Föld és népei. Népszerű földrajzi és népismei kézikönyv I-II. kötet. Amerika. ill. Afrika. Bp., é.n., Mehner Vilmos. Kiadói kopottas, enyhén sérült aranyozott egészvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : sass_melinda