13410. 263. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 400 HUF
0 HUF
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé sérült. Közel 70 térképpel.
Photo of the item taken by : sass_melinda