13419. 263. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 200 HUF
0 HUF
Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek(Man and mistery in Asia). Fordította Sajó Aladár. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor