13397. 263. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 800 HUF
0 HUF
Schweiz. Lipcse - Bécs, 1904, Bibliographische Institut (Meyers Reisebücher). Vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda