13355. 263. Closed Online auction Books: Travelling, cities
3 000 HUF
0 HUF
Slatin Rudolf: Tűzzel-vassal a Szudánban. Küzdelmem a dervisekkkel, fogságom és szökésem 1879-1895. Ford. Jankó János. I köt. XI, 465 l. 1 térk. Kiadói, sérült egészvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : sass_melinda