13432. 263. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 000 HUF
0 HUF
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kopottas állapotú díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Photo of the item taken by : ttg