13367. 263. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 000 HUF
0 HUF
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 66 képmelléklettel és térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván