13384. 263. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 800 HUF
0 HUF
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép, tiszta állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor