Renard, Edmund: Die Rheinlande in Farbenphotographie. 2. köt. Berlin - Köln, 1922, Verlagsanstalt für Farbenphotographie Carl Weller. Papírkötésben, a lapok szélei foltosak, mellékelve 27 db, fekete kartonra ragasztott, az alján feliratozott színes fotó, a szöveges ismertetővel együtt sérült, vászonkötésű mappában.
dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete. Számos szövegközti illusztrációval és térképpel. Az első térképmelléklet hiányzik. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, néhány lap sérült. Dohos példány.
Győrffy János: Pest-Pilis-Kisúnvármegye és Budapest székesfőváros rövid földrajza. Földrajzi előismeretek. Bp., 1911, Szent- István-Társulat. Pestvármegye szines térképpel. Kiadói félvászon kötésben.