4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Aranyozott ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 5,8gr., jelzett, méret:59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag, gross. 5,8gr indicated size. 59